Beauty box by Filip Vaněk To pravé pro náročnou ženu

Kód: FILIP
Akce
Neohodnoceno
Značka: Jalupro
7 025 Kč –43 %
bb by filip
7 025 Kč –43 % 4 000 Kč 3 306 Kč bez DPH
Skladem

Box obsahuje:

Jalupro Drink
Jalupro Cryo Gel
Inno-Caps Reducer
IQLIFT Triactiv 5 ml
Hydropeptide Somnifera Root Mist
Hydropeptide Bambusa Blackhead Banisher 2 kusy
Hydropeptide Polypeptide Collagel+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beauty box by Filip Vaněk

Beauty Box plný produktů, které si zamilujete

INFORMACE O PRODUKTU

Box obsahuje:

Jalupro Drink
JALUPRO je unikátní biologicky aktivní potravinový doplněk pro omlazení pleti na základě aminokyselinového komplexu – přesně vyvážené směsi aminokyselin (glycin, L-prolin, L-lysin). Jedinečnost doplňku spočívá v tom, že se skládá z aminokyselin v přesně definovaném poměru a pevnou stereometrií (pořadí a prostorová struktura molekul). Navíc všechny aminokyseliny obsažené v JALUPRO mají farmaceutickou úroveň očištění, která zajišťuje maximální absorpci v trávicím ústrojí. Složení aminokyselinového komplexu je patentem výrobce (Professional Derma, Itálie), jehož přípravky se již mnoho let efektivně používají v chirurgii, stomatologii, oftalmologii, gastroenterologii a kardiologii.

Jalupro Cryo Gel
Krém na odstranění lokálního tuku a celulitidy. Obsahuje několik inovativních aktivních složek včetně oleje z růžového pepře se silnými lipolytickými vlastnostmi. Byl speciálně vytvořen tak, aby účinně bojoval proti nežádoucí baculatosti (stehen, hýždí, boků, břicha, paží) a tonizoval celé tělo. Zvyšuje elasticitu a tonizuje pokožku. Dává příjemný chladivý pocit.

Inno-Caps Reducer
INNO-CAPS REDUCER je potravinový doplněk na bázi fosfatidylcholinu (sojovy lecitin) a L-Caitinu, které napomáhají správné absorpci, transportu a utilizaci tuků, čímž předcházejí jejích nahromadění v nechtěných oblastech. Fosfatidylcholin je zodpovědný za transport cholesterolu do jater a tak se podílí na snížení hladiny cholesterolu, a tudíž hraje podstatnou roli v metabolismu tuků. Emulsifikací tuků také mobilizuje jeho deposity z tkání.

IQLIFT Triactiv 5 ml
Tento gélový krém byl vyvinut speciálně pro péči o citlivou a poškozenou pokožku. Rychle zklidňuje a obnovuje optimální úroveň hydratace, zmenšuje citlivost, zánět a zarudnutí. Toto jedinečné složení obnovuje povrchový hydrolipidový plášť (ochranu před vnějšími vlivy), zvyšuje aktivitu fibroblastů, obnovuje skelet dermis, který je zodpovědný za její pružnost a elasticitu. Pomáhá zmenšit tmavé kruhy a vrásky v okolí očí.

Hydropeptide Somnifera Root Mist
Tento osvěžující sprej je obohacen výtažkem z kořene Somnifera, který aktivně chrání proti škodlivému modrému světlu a znečištění atmosféry. Tento hydratační ochranný sprej obsahuje HydrO18™ Activated Water™ doplňuje ztracenou vodu a oživuje vzhled pokožky, používá se nad nebo pod make-up po celý den.

Pro všechny typy pleti, pro ty, kteří pravidelně tráví čas s chytrým telefonem, u počítače nebo při umělém osvětlení.

Hydropeptide Bambusa Blackhead Banisher 2 kusy
Čistící proužky na póry HydroPeptide Bambusa Blackhead Banisher speciálně vyvinuté pro odstranění černých teček obsahují uhlí, antibakteriální sopečný popel a extrakt z bambusu bohatý na antioxidanty. Jemně a účinně redukuje vzhled pórů kolem nosu. Náplasti potlačují citlivost a zarudnutí pokožky pomocí výživných látek, jako je aloe, lotosový květ a alantoin.

Hydropeptide Polypeptide Collagel+
Náplast pod oči HydroPeptide Collagel+ je jednorázová oční maska s technologií HydroGel, která obsahuje klíčové peptidy podporující kolagen a klíčovými živinami, které redukují jemné vrásky a zároveň zesvětlují oblast pod očima. Poskytuje pokožce pod očima okamžitou hydrataci, kterou v oblasti dlouhodobě udržuje.