BEAUTIFUL SKIN by Brandeis Clinic

B102
Neohodnoceno

Společnost Brandeis Clinic vám přináší potravinový doplněk Krásná pleť.

11 látek pro zdravou, rozzářenou a mladistvě vypadající pleť.

Oddaluje projevy stárnutí kůže.

Udržuje pevnost a elasticitu vlasů.

Podporuje normální funkci cév, kostí, chrupavek a kůže.

Zlepšuje hydrataci a zdravý vzhled pokožky.

 


  • 488 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
590 Kč
Kategorie: Pleť a vlasy
 

Popis
Kůže je největší tělesný orgán, který odpovídá za mnoho faktorů ovlivňujících fungování celého organismu. Zároveň je však velmi zranitelná. Když v těle chybí důležité vitamíny, ani pokožka nemůže být zdravá. Někdy problematická pleť značí onemocnění celého organismu, jindy ovšem stačí doplnit chybějící živiny a s pokožkou se začnou dít doslova zázraky. Proto je tu doplněk stravy Beautiful Skin By Brandeis Clinic vyvinutý předními odborníky, aby cíleně podporoval zdraví pleti.

Tak například suchá pleť a vrásčitá pleť bývá způsobena nedostatkem vitamínu A, C, E a nebo jakéhokoliv vitamínu ze skupiny B, stejně tak jako sníženou činností štítné žlázy. Radikální dieta s vyloučením tuků přispívá k nadměrnému vysoušení pleti taktéž. Pro kůži je velká zátěž i strava s velkým množstvím průmyslově zpracovaných potravin a rafinovaného cukru, který dnes najdeme téměř ve všech zpracovaných potravinách. Pro pleť je samozřejmě i zátěží vystavování se slunečnímu záření bez použití přípravků s adekvátně vysokým ochranným faktorem. V tomto případě může vinou UV paprsků dojít k nenapravitelným škodám na kůži, až na úrovni DNA kožních buněk.

V případě nedostatku různých živin je řešení zdravá strava s vysokým obsahem ovoce a zeleniny. Jenže si přiznejme, kdo má na podrobné promýšlení jídelníčku v dnešní hektické době čas. Doplňky stravy sice nemohou zcela nahradit konzumaci správných potravin, nicméně určitě dokáží spousty škod, které na sobě pácháme, napravit. Vyzkoušejte to sami!

Dávkování
1 kapsle denně během jídla.

Účinky
Bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a vráskám
Zvyšuje elasticitu kůže
Podporuje zdraví a zdravý vzhled pleti
Napomáhá správnému fungování pohybového aparátu, zdraví kloubů i cév a pohybového aparátu
Podporuje zdraví nehtů a vlasů

Výhody
Snadno a rychle doplníte potřebné živiny – stačí jedna kapsle denně
Unikátní složení vyvinuté pro ochranu a zdraví kůže, vlasů a nehtů
Díky svým hlavním složkám podporuje i dalších oblasti fungování organismu, mimo jiné imunitního systému, zraku a kardiovaskulárního ústrojí

Hlavní účinné látky
Kolagen (75mg):
Přirozená složka kůže, která udržuje její zdravý vzhled a elasticitu.

Vitamín C (50mg, 62,5% DDD) :
Silný antioxidant, který přispívá k udržení žádoucího fungování imunitního systému a napomáhá správné tvorbě kolagenu, který je zodpovědný za zdravé krevní cévy, kosti a chrupavky a jejich správné fungování. Zajišťuje také správnou činnost nervové soustavy, podporuje psychickou odolnost, zvyšuje vstřebávání železa do organismu a celé tělo chrání před oxidativním stresem.

Glukosamin (30mg):
Udržuje klouby a celý pohybový aparát zdravý, přispívá k udržení flexibility pohybu a mobilitě celkově.

Resveratrol (25mg):
Působí příznivě na stav kardiovaskulárního systému.

Zinek (10mg, 100% DDD):
Přispívá ke správnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin, podporuje rozpoznávací funkce. Zajišťuje zdravé kosti, vlasy, nehty a pokožku. Taktéž napomáhá správnému fungování imunitního systému a zrakového ústrojí. Chrání buňky před oxidativním stresem.

Vitamín B5 (13mg, 216,6% DDD):
Podporuje vyvážený energetický metabolismus, správnou činnost nervové soustavy, včetně náročné psychické činnosti, dokáže snižovat pocity únavy a vyčerpání a zajišťuje zdraví pokožky.

Kyselina hyaluronová (5mg):
Podporuje zdraví a dobrý vzhled pokožky.

Vitamín A (1,5mg, 187,5% DDD):
Podporuje zdraví pokožky, správný metabolismus železa. Udržuje dobrý stav sliznic, zraku a činnost imunitního systému.

Biotin (100µg, 200% DDD):
Podporuje zdraví sliznic, vlasů a pokožky, zajišťuje správnou činnost nervové soustavy, energetického metabolismu a metabolismu makroživin a taktéž podporuje psychickou činnost.

Měď (1mg, 100% DDD):
Příznivě působí na stav pojivových tkání, správnou pigmentaci vlasů a pokožky. Chrání buňky před oxidativním stresem, udržuje vyvážený energetický metabolismus, metabolismus přenosu železa v těle.

Vitamín E (3mg, 25% DDD):
Účinný antioxidant, který chrání buňky před oxidativním stresem.

Obsah balení
60 kapslí
Hmotnost obsahu: 24 g

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.