BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic

Kód: B101
Neohodnoceno
690 Kč 570 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Společnosti Brandeis Clinic vám přináší potravinový doplněk Krásné vlasy.

Dodává tělu 8 důležitých živin, které zamezují vypadávání vlasů a řeší problémy s vlasy (lupy, lámavost, suchost, šedivění).

Zlepšuje pevnost a elasticitu vlasů.

Udržuje zdravý vzhled vlasů.

Vytváří zdravé prostředí pro růst vlasů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis
Krásné vlasy, to je sen každé ženy (a troufáme si říci i muže). Jenže krásná kštice, to není jen tak. Vlasy se třepí, lámou, vypadávají a šediví. Někdy jsou na vině samozřejmě faktory jako dědičné dispozice, poruchy štítné žlázy či stres, které nemůžeme vždy ovlivnit. Jedno ovšem pro své vlasy udělat můžete – dodejte jim přesně ty živiny, které pro své zdraví potřebují.

Jenže jak v dnešní hektické době vše zvládnout? Samozřejmě si můžete vytvořit jídelníček přesně na míru s dostatečným obsahem biotinu, zinku, selenu a dalších živin nebo můžete zvolit jednodušší variantu a nechat si pomoci od odborníků. Doplněk stravy Beautiful Hair By Brandeis Clinic byl vyvinut tak, aby přesně cílil na problémy s vlasy. Obsahuje ideální kombinaci vitamínů a živin podporující zdraví vlasů. Krev bohatá na živiny dokáže dostatečně zásobit vlasové váčky a výsledkem jsou zdravé a krásné vlasy.

Dávkování
2 kapsle denně během jídla

Účinky
Krásné a zdravé vlasy
Vyživí vlasové folikuly
Omezuje vypadávání vlasů
Vlasy vyživí a zároveň nezatíží, což často způsobují různé přípravky aplikované přímo na vlasy
Zpomaluje vznik šedin

Výhody
Snadno doplníte chybějící živiny zodpovědné za špatný stav vlasů
Kromě zdraví vlasů podporuje i zdraví pokožky a nehtů
Vyvážené složení živin redukující vypadávání vlasů a jejich další problémy
Během několika měsíců zlepší stav vlasů, a to jak zevnitř, tak navenek

Hlavní účinné látky
Olej z pupalky dvouleté (250mg):  udržuje zdravý vzhled vlasů a elasticitu kůže.

PABA (100mg): napomáhá udržet vlasy, nehty a pokožku v dobré kondici.

Zinek (15mg, 150% DDD): přispívá ke správnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin. Podporuje dobrý stav kostí, vlasů, nehtů a kůže. Dále napomáhá správnému fungování imunitního systému. Chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje dobrý zrak.

Vitamín B3 (8mg, 50% DDD): podporuje správnou činnost nervové soustavy, dobrý stav pokožky a sliznic, snižuje míru únavy a vyčerpání a celkově podporuje psychickou činnost organismu. Napomáhá správnému energetickému metabolismu.

Vitamín B2 (700µg, 50% DDD): podporuje správnou činnost nervové soustavy, dobrý stav pokožky a sliznic, snižuje míru únavy a vyčerpání a celkově podporuje psychickou činnost organismu. Napomáhá správnému energetickému metabolismu.

Selen (100µg, 182% DDD): udržuje zdravé vlasy a nehty, podporuje fungování imunitního systému a správnou činnost štítné žlázy, podporuje spermatogenezi.

Biotin (100µg, 200% DDD): přispívá ke zdraví sliznic, vlasů a pokožky, podporuje fungování nervového systému, správný energetický metabolismu, metabolismus makroživin a správné psychické činnosti.

Měď (1mg, 100% DDD): působí příznivě na stav pojivových tkání, udržuje správný energetický metabolismus. Podporuje správnou pigmentaci vlasů a pokožky, působí na metabolismus železa v těle. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Obsah balení
100 kapslí
Hmotnost obsahu: 41,5 g