Bears With Benefits One Bear a Day vitaminy pro podporu imunity bez cukru 90 ks

Kód: BB007
Neohodnoceno
779 Kč 677 Kč bez DPH
Skladem

Kůra na 3 měsíce. Gumoví medvídci s vitamíny pro podporu imunity. Denní dávka vitaminů v jediném chutném medvídku. Receptura obsahuje vitaminy A, B6, B12, C, D a E doplněné o kyselinu listovou a niacin. Bez obsahu cukru, doslazeno přírodní stévií. Vhodné pro vegany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bears With Benefits One Bear a Day vitaminy pro podporu imunity bez cukru 90 ks

Detailní popis produktu

Gumoví medvídci s vitamíny pro podporu imunity. Balení na 3 měsíce (90 ks).

Denní dávka potřebných vitaminů v jediném chutném medvídku. Obsahuje vitaminy A, B6, B12, C, D a E doplněné o kyselinu listovou a niacin. Multivitaminový komplex dodává organismu ty nejdůležitější látky pro dobrou obranyschopnost.

Receptura obsahuje také důležitý vitamin D, který je znám také jako sluneční vitamin, protože tělo si jej vytváří ze slunečního záření. Studie ukazují, že jeho nedostatkem trpí až 60 % Středoevropanů. Přitom hraje zásadní roli ve správném fungování imunitního systému a obranyschopnosti vůči respiračním nemocem. Má pozitivní účinky na vlasy a pokožku. Celkově zlepšuje psychickou pohodu a podporuje činnost mozku.

Medvídci jsou bez obsahu cukru a umělých přísad, doslazení přírodní stévií. Vhodní i pro vegany.

Proč si medvídky Bears with Benefit zamilujete:

denní dávka vitamínů v jednom medvídku
posilují normální fungování imunitního systému
zlepšují obranyschopnost organismu
receptura vyvinuta odborníky
složení bez umělých přísad a cukru
vhodné pro vegany

Účinné složení:

100% vegan | 100% cruelty-free
vitamin A – přispívá k normálnímu fungování zraku a regeneraci buněk. Podporuje imunitní reakce, je důležitý pro dobrý stav kostí, zubů a celistvost kůže i sliznic.
vitamin B12 – napomáhá normální činnosti nervové soustavy, zmírňuje únavu a vyčerpání. Přispívá k normální tvorbě červených krvinek a podporuje imunitní reakce organismu.
vitamin B6 ‒ příznivě ovlivňuje nervový systém a metabolismus. Působí proti vypadávání vlasů. Nedostatek vitaminu B6 se projevuje suchostí kůže, vznikem lupů, řídnutím vlasů.
vitamin D3 – neboli cholekaciferol je forma vitaminu D, která je nezbytná pro správné fungování mnoha procesů v organismu. Podporuje imunitní systém, zlepšuje vstřebávání vápníku a zlepšuje tak kondici kostí, svalů i zubů.
vitamin C ‒ funguje jako antioxidant, je nezbytný nejen pro regeneraci pokožky, ale i pro produkci kolagenu.
vitamin E – antioxidant rozpustný v tucích, který brání oxidaci tkání. Chrání srdce i kůži před oxidačním poškozením.
niacin – podporuje energetický metabolismus a správné fungování nervové soustavy. Udržuje normální stav sliznic a buněk, snižuje míru vyčerpání.

Použití:

Užívejte 1 medvídka denně.

Složení:

Sweetener maltitol syrup, modified potato starch, L-ascorbic acid, acid citric acid, nicotinamide, coloring foods (concentrates of carrot, apple, blackcurrant and cherry), DL-alpha-tocopheryl acetate, natural flavouring, vegetable oil (coconut and rapeseed), pyridoxine hydrochloride, sweetener sucralose, glazing agent carnauba wax, retinyl palmitate, pteroylmonoglutamic acid, D-biotin, cholecalciferol, cyanocobalamin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: