Balíček HYALURMED Kyselina hyaluronová a HYALURMED Beauty Drops

Kód: HYAL05
Neohodnoceno
Značka: Hyalurmed
1 910 Kč –14 %
hyalurmed vanocni balicek
1 910 Kč –14 % 1 650 Kč 1 364 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Balíček obsahuje HYALURMED Kyselinu hyaluronovou a obličejové sérum HYALURMED Beauty Drops.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček HYALURMED Kyselina hyaluronová a HYALURMED Beauty Drops

HYALURMED Kyselina hyaluronová 100 ml
je bioaktivní molekulární kyselina hyaluronová na pití, jejíž 1 ml obsahuje až 12 mg 100% čisté kyseliny hyaluronové. Pravidelné užívání tohoto produktu doplňuje zásoby kyseliny hyaluronové v těle a zároveň podporuje organismus v její vlastní produkci.

Splňuje nejpřísnější mezinárodní standardy kvality.
100 % VSTŘEBATELNÁ

pracuje zevnitř ven
obnovuje vlhkost, barvu a lesk pokožky
zlepšuje stav pleti po akné a vyhlazuje ji
podporuje výživu kostí, kloubů a svalů
má analgetické a protizánětlivé účinky
má protistárnoucí a omlazující účinek
podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové
klinicky testováno

HYALURMED se okamžitě po užití vstřebá do organizmu,
vzápětí je distribuován do kůže, kostí, kloubů, do svalové tkáně atd.
odstraní nedostatky přesně tam, kde je to potřebné.

Multifunkční obličejové sérum HYALURMED Beauty Drops 15 ml

obsahuje kombinovaný vzorec CUBE3® (3 typy kyseliny hyaluronové s různými molekulovými hmotnostmi, které působí na různé úrovně pokožky), vitamíny B3, B5 a vitamín F, výtažek z heřmánku, allantoin a ureu. Spolu vytvářejí jedinečnou kombinaci, která zpomaluje stárnutí pleti. Kyselina hyaluronová (HA) s nízkou molekulovou hmotností je při lokální aplikaci schopna proniknout do horních vrstev pokožky, čímž zvyšuje její elasticitu a hydrataci. HA s vysokou molekulovou hmotností vytváří vrstvu propustnou pro vzduch, která působí jako ochranná bariéra, a tak zabraňuje ztrátě vody a chrání pokožku před vnějšími škodlivinami.

Cube3® zlepšuje celkový vzhled pokožky, má rychlý vyhlazující účinek, působí na pružnost a hladkost pokožky, redukci a zmenšení hloubky vrásek a syntézu neo-elastinu. Pozitivně ovlivňuje unavenou a stárnoucí pokožku.

Vitamín B3 viditelně zlepšuje povrch pokožky, tonus pleti a pomáhá odstraňovat jemné vrásky. Vitamín B5 udržuje pokožku hydratovanou, zabraňuje zarudnutí a zánětům a pomáhá hojit rány. Díky jeho účinkům je pokožka hydratovaná a chráněná před vnějšími vlivy.

Výtažek z heřmánku má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti, i proto je prospěšný pro všechny typy pleti, zejména však pro tu citlivou, náchylnou k zánětům.

Allantoin (extrahovaný z výtažku ze šneků) má silný antibakteriální a regenerační účinek. Jeho působením je pokožka hladká, elastická, pružná a svěží. Náš šnečí sliz pochází z vlastní biofarmy, kde ho sbíráme ručně, aniž bychom způsobili slimákům jakoukoli újmu. Tím zaručujeme, že za výrobou našich produktů není žádné násilí na živých tvorech. Sliz dodáváme ve vynikající kvalitě – bez toxinů a nečistot.

VITAMÍN F vyživuje suchou pokožku a zároveň posiluje bariéru pokožky, aby mohla účinně zadržovat vodu.

UREA je jednou z nejúčinnějších molekul proti suchosti, ekzémům a svědění.

Aplikujte jednou nebo dvakrát denně konečky prstů na čistou a suchou pokožku na obličeji a krku. Vyhýbejte se kontaktu s očima, v případě proniknutí do očí vypláchněte čistou vodou.
Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti.