Beabrow Oboustranný štětec na obočí Skvěle střižený rovný a spirálovitý štětec na obočí

Kód: 4446
400 Kč 331 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů

Dva vysoce kvalitní štětečky v jednom? No jasně a vaše obočí zkrotíte a nalíčíte nesmírně snadno ... Oboustranný štětec je nejdůležitější nástroj všech profesionálů na make-up, tento od Baebrow vám to dokáže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis:

Skvěle střižený štětec na obočí se spirálou hravě a precizně nanáší vosk, stíny i barvu na obočí. Získáte s ním úplnou kontrolu nad obočím snadno a rychle.

 

Rovný

Z jedné strany precizně střižený rovný štětec, který s maximální přesností vykreslí tvar obočí. Využijete ho na stíny, vosky na obočí, i na nanášení barev Baebrow. Snadno jím napodobíte jednotlivá vlákna obočí a zaplníte prořídlá místa. Nebo jím vytvarujte perfektní oblouky s barvou Instant Tint.

A pokud máte příliš krátké vlásky obočí?

Napodobte jednotlivé vlásky přesnými tahy štětečku s tenkou, šikmo střiženou špičkou. Vaše tahy budou na začátku a konci linky lehké jako pírko.  Získáte tak přirozený vzhled.

 

Spirálový

Z druhé strany spirálový kartáč, kterým snadno smícháte jednotlivé odstíny, pročešete a vytvoříte plné a přirozené obočí. Má kvalitní, pevné štětiny ze syntetických vláken, které vám zajistí kontrolu nad obočím a jednoduché tvarování.Vysoká kvalita 

Syntetické štětiny, vegan a cruelty-free.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: