Beabrow Instant Tint 6 ml - tmavě šedá Barva na obočí s aplikátorem - tmavě šedá

Kód: 4437
575 Kč 475 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Dokonalá barva na obočí bez míchání a špinavých rukou. Perfektní tvar zvládnete díky aplikátoru velmi rychle i vy v pohodlí domova. S barvou na obočí Baebrow získá vaše obočí dokonalý tvar a dokonalé obočí je základ, který vám dodá krásný výraz, i když se už víc líčit nebudete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč  Baebrow? 

Protože vytváří dokonalé barvy na obočí, které se opravdu jednoduše a rychle používají. Jsou bezpečné, bez míchání a špinavých rukou. Prostě je budete zbožňovat!

 

Zapomeňte na složitou přípravu

Míchání barvy a ušpiněné ruce? Tak to je minulost. Barvení zvládnete sami v pohodlí domova, během několika minut. Barvy na obočí Baebrow mají speciální pěnový aplikátor, díky kterému precizně nanesete barvy rovnou z tuby.

 

Alternativa k tetování

Barvy jsou vysoce pigmentované a zvýrazňují obočí na 3 - 7 dní.
Šetrné složení neobsahuje PPD ani peroxid.

 

Kterou barvu zvolit? 

Pokud vám nevyhovuje ani jeden ze tří nabízených odstínu nezoufejte. Jednotlivé odstíny je možné i míchat, abyste získala ten, co se k vám hodí nejlépe. Doporučujeme kombinovat tmavě hnědou + černou nebo tmavě hnědou + šedou. Nejprve naneste tmavě hnědou a přes ni druhý odstín.

Není určeno pro krytí šedivějícího obočí. Šedivé vlásky obočí jsou sušší a křehčí. Barva potřebuje mnohem delší čas, aby do takového chloupku vůbec pronikla. Výsledky se u různých žen liší, proto barvu vyzkoušejte.

 

Obsah balení:

Balení 6 ml vám vystačí až na 20 aplikací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: