ACAI 800 by Brandeis Clinic

410
Neohodnoceno

Společnost Brandeis Clinic vám přináší superpotravinu Acai, pro zpomalení stárnutí organismu a posílení imunity.

Podporuje fungování neurologického systému.

Předchází vzniku nádorových a neurologických onemocnění.

Podporuje správnou funkci metabolismu.

Reguluje cholesterol.


  • 405 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
490 Kč
Kategorie: Imunita
 

Popis
Výtažek z Acai je pro lidský organismus bomba. Posiluje imunitní systém, a tím pádem napomáhá předcházet strašákům dnešní doby – nádorovým onemocněním a neurologickým poruchám. Kromě toho urychluje metabolismus, což je podmínkou spalování tuků a hubnutí.

Kdo se bojí stárnutí, měl by sáhnout právě po Acai. Jeho plody totiž díky vysokému obsahu antioxidantů zpomalují proces stárnutí buněk a podporují tak celkové omlazení organismu. S tím souvisí i lepší zrak, méně vrásek a rozzářená pokožka. Není se čemu divit, že tento „zázrak“ funguje i proti depresím a nespavosti. Komu by se neusínalo dobře při pocitu, že vlastně mládne.

Acai je malé bobulovité ovoce pocházející z hlubokých pralesů jižní a střední Ameriky. Protože obsahuje obrovské množství antioxidantů, vitamíny B1, B2, B3, E, C, minerály (fosfor, vápník, draslík) a esenciální mastné kyseliny, často se označuje za superpotravinu. Je také zdrojem proteinů a vlákniny.

Návod k použití
Denní dávkování je stanoveno na dvě tabletky denně pro kontrolu obsahu cholesterolu, zdraví zraku a kardiovaskulární soustavy a odbourávání přebytečných kil. Užívejte při jídle.

Účinky
Je protizánětlivé
 Tzv. antokyany, antioxidanty, které obsahuje, zabraňují volným radikálům negativně působit na tkáně. V případě již poškozených stěn cév         napomáhají nápravě.

Podporuje fungování nervového systému.
Díky antokyanům je prevencí neurologických onemocnění a zpomaluje jejich průběh. Bylo dokonce zjištěno, že přispívá ke zvrácení neurologických poruch způsobených věkem..
Bojuje proti arterioskleróze.
Antioxidanty také brání ucpávání a kornatění tepen v lidském těle. Eliminují procesy stárnutí v organismu, chrání stěny cév a udržují dobrý krevní oběh.
Reguluje cholesterol.

Obsah omega 6 a omega 9 mastné kyseliny v acai reguluje hladinu škodlivého cholesterolu LDL a zvyšuje hladinu „hodného“ cholesterolu HDL, který je tělu prospěšný.
Podporuje zdravý zrak.
Antioxidanty jsou zodpovědné za dostatečné prokrvení očního nervu. Díky tomu výtažek z acai napomáhá v případě cukrovkářů proti tzv. diabetické retionopatii, která často vyustí oslepnutím pacienta. Chrání zrak před školdlivým vlivem práce na počítači.Podle zjištění japonských vědců pacienti, kterým bylo podávané acai, pociťovali menší únavu očí.
Tím, že zrychluje metabolismus, podporuje organismus ve spalovaní přebytečných tuků. Navíc díky vysokému obsahu vlákniny eliminuje pocit hladu.
Antioxidanty mají schopnost zpomalovat procesy stárnutí, a to jak na úrovni buněk, tak celého organismu. Budete vypadat a cítit se mladší.

Složení (hlavní účinné látky)
Extrakt z plodu Açai:
Výtažek z tohoto malého bobulovitého ovoce, které roste v pralesích jižní a střední Ameriky, posiluje imunitu a podporuje fungování neurologického systému. Açai také předchází vzniku nádorových a neurologických onemocnění. Kromě toho podporuje metabolismus a pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi. Tento antioxidant podporuje správné fungování organismu.

Obsah balení
60 kapslí
Hmotnost obsahu: 49,3 g

Upozornění
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není vhodné pro děti, tehotné a kojící ženy.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.